Президент США Дональд Трамп має намір відмовитися покинути Білий дім в день інавгурації новообраного президента Джо Байдена.
Подробиці оприлюднило видання CNN. Тим часом, в Білому домі відмовляються коментувати дану інформацію.
Відзначається, що подібні заяви американського лідера стривожили деяких його помічників, але мало хто вірить, що Трамп дійсно доведе справу до кінця.
“Він влаштовує істерику…насправді, він збирається піти, просто брикається”, – стверджує один з неназваних радників.
Раніше повідомлялося, що Трамп планує ефектно покинути Білий дім в день інавгурації його опонента Джо Байдена. Він нібито хоче влаштувати “грандіозний фінал як у фільмі”.
У той же час, Дональд Трамп не збирається публічно визнавати поразку на виборах президента США.
Як ми вже розповідали раніше, Джо Байден затверджений колегією виборців переможцем виборів президента США.