Рада призначила нового міністра у справах ветеранів: що про неї відомо

Рада призначила нового міністра у справах ветеранів: що про неї відомо
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Міністром у справах ветеранів стала генерал-майор Юлія Лапутіна, – таке рішення 18 грудня ухвалили депутати Верховної Ради.

Її кандидатуру підтримали 248 народних депутата.

Loading...

Хто така Юлія Лапутіна

Юлії Лапутіній 53 роки. Вона має педагогічну і психологічну освіту, отримала ступінь кандидата психологічних наук. Також має професійну підготовку зі спортивної стрільби.

З 1992 року вона проходить службу в рядах Служби безпеки України. Після створення антитерористичного центру СБУ “Альфа” була запрошена на посаду старшого офіцера. Під час служби брала участь в ряді складних операцій з придушення сепаратистського путчу в Криму в 1994 році.

У 2008 році вона виступила з концепцією ментальної інтеграції жителів Автономної Республіки Крим в Україні, але після приходу до влади президента Віктора Януковича її реалізація була припинена.

У 2010-2012 роках була заступником начальника Центру спеціальних операцій “А” СБУ, в 2014 в складі першої об’єднаної групи СБУ висадилася на Краматорському аеродромі. У вересні – грудні 2014 року була командиром оперативної групи СБУ в АТО і виконувала завдання по затриманню учасників проросійських терористичних формувань.

У 2014 році була призначена заступником начальника Департаменту контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері інформаційної безпеки СБУ.

У 2020 році їй присвоїли військове звання генерал-майора – вона друга жінка-генерал в історії незалежної України.

Рада призначила нового міністра у справах ветеранів: що про неї відомо

Як повідомлялося раніше, Верховна Рада в ході засідання 16 грудня звільнила міністра у справах ветеранів Сергія Бесараба, а також припинила повноваження народного депутата Руслана Требушкіна (позафракційний). Одночасно з цим зняли з розгляду питання про відставку міністра охорони навколишнього середовища і природних ресурсів Романа Абрамовського.

Відзначимо, Требушкін досить скандальна особа. Наприклад, політик був соратником Віктора Януковича, входив в «Партію регіонів», а також висловлював подяку російському президенту Володимиру Путіну за Крим.

Верховна Рада України 17 грудня призначила на посаду міністра освіти і науки чинного виконувача обов’язків глави МОН Сергія Шкарлета. Одночасно депутати не змогли призначити на посаду міністра енергетики колишнього виконавчого директора «Нафтогазу» Юрія Вітренка.

 

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...