Шмигаль назвав дату закінчення карантину в Україні

Шмигаль назвав дату закінчення карантину в Україні
Автор Романова Марі в Карантин в Україні/Коронавірус/Новини

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль розповів, коли в Україні може закінчитися карантин.

Loading...

У коментарі виданню “Новое время” він повідомив, що карантинні обмеження діятимуть в країні до кінця лютого, навесні уряд буде дивитися на динаміку захворювання:

“Я думаю, що до кінця лютого він ще буде. Навесні ми будемо бачити динаміку розвитку на весну. Ми всі бачили приклади розвитку ситуації в різних країнах”.

Прем’єр-міністр пояснив, що зараз чиновники не можуть дати точний прогноз по завершенню карантину в Україні. Сам він передбачає, що влітку все ще не закінчиться:

“Щоб сказати, що влітку все закінчиться? Я впевнений, що не завершиться. З коронавірусом  ми проживемо, за прогнозами, наступні два роки. Питання: який формат нашого співіснування буде, але він поки залишається секретом”.

Глава уряду ще раз підкреслив, що в умовах боротьби з COVID-19 працює тільки локдаун.

Як повідомлялося раніше, Міністерство освіти і науки України рекомендує школам оголосити канікули або терміново організувати можливість дистанційного навчання з 8 по 24 січня 2021 року – на час локдауна.

Глава Комітету Ради з питань здоров’я нації та медичної допомоги Михайло Радуцький раніше відзначав , що жорсткі карантинні обмеження можуть ввести раніше наміченого терміну.

Джерело: Народна Правда