«Слуга народу» може програти боротьбу за голову Київської облради в суді – експерт

«Слуга народу» може програти боротьбу за голову Київської облради в суді – експерт
Автор Марія Петренко в Новини/Правда про чиновників

За позовом фракції «ЗА МАЙБУТНЄ» суд може скасувати результати виборів голови Київської обласної ради. Так вважає політичний експерт Олександр Черненко.

Loading...

У своєму блозі він пише, що фракція партії «ЗА МАЙБУТНЄ» в Київській облраді вимагає визнати недійсним обрання кандидата від партії «Слуга народу» головою ради. У «ЗМ» відзначають, що ці вибори пройшли з порушенням закону і регламенту.

«Слуги», у яких сформувалася штучна коаліція з «Батьківщиною» і ОПЗЖ, просто змінили формат голосування, залишивши в бюлетені тільки одного кандидата … «торжеством демократії» став момент «голосування» – депутати від «коаліції» входили в зал з уже заповненими бюлетенями і опускали їх в урну, попередньо демонструючи результат власного волевиявлення на камери», – пише Черненко.

Однак в законодавстві і регламенті ради чітко вказано, що в бюлетені повинні бути вказані всі кандидати, а голосування відбувається таємно. Саме ці два положення складають предмет судового позову «ЗА МАЙБУТНЄ».

Експерт вважає, що, з юридичної точки зору, політсила має всі шанси домогтися свого.

«Якщо відкинути політику, а оперувати тільки юридичною складовою, то у Окружного адміністративного суду Києва є всі підстави для визнання виборів голови Київради недійсними», – вважає експерт.

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...