Місія ОБСЄ зафіксувала понад 80 порушень на Донбасі за добу

Місія ОБСЄ зафіксувала понад 80 порушень на Донбасі за добу
Автор Желізняк Олександр в Новини

Спеціальна моніторингова місія (СММ) ОБСЄ зафіксувала 84 порушення на Донбасі за добу 17 грудня. Більшість з них у Донецькій області.

Про це йдеться у звіті СММ ОБСЄ.

Так, в Донецькій області було зафіксовано 63 порушення. Серед них – 30 вибухів невизначеного походження поблизу Широкіно і 19 вибухів поблизу Донецької фільтрувальної станції.

Протягом попереднього звітного періоду в області зафіксовано 28 порушень режиму припинення вогню.

У Луганській області СММ зафіксувала 21 порушення режиму припинення вогню. Протягом попереднього звітного періоду в області зафіксовано 18 порушень режиму припинення вогню.

Всього з початку перемир’я на Донбасі 27 липня спостерігачі зафіксували в загальній складності 3 852 порушення режиму припинення вогню.

17 грудня, російсько-окупаційні війська вісім разів порушили режим припинення вогню. Від початку поточної доби, 18 грудня, в районі проведення операції Об’єднаних сил порушень режиму припинення вогню не зафіксовано.

З 2014 року Росія є стороною конфлікту на сході України, підтримуючи матеріально і технічно терористичні утворення «Л/ДНР». У 2014 і 2015 роках армія РФ пішла на пряме військове вторгнення на територію України з метою військової допомоги бойовикам Донбасу.

Кремль заперечує участь РФ у війні на Донбасі, називаючи її «громадянським конфліктом».

Джерело: Народна Правда