День зимового сонцестояння: що можна і не можна робити

День зимового сонцестояння: що можна і не можна робити
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

21 грудня – день зимового сонцестояння. Сьогодні Сонце максимально опуститься в південну півкулю і настане астрономічна зима. Відбудеться це о 10 годині 02 хвилини 19 секунд.

21 грудня буде найдовша ніч у році і найкоротший день. Зате після світлова доба почне зростати.

Вважається, що сьогодні ввечері потрібно встигнути загадати найзаповітніші бажання. Потрібно формулювати їх чітко і не бажати нічого поганого.

Відзначимо, нинішнє сонцестояння унікально, адже Юпітер і Сатурн вперше за сотні років виявляться на мінімальній відстані. Планети утворюють яскраву зірку, яку вчені називають Віфлеємською, як під час народження Ісуса Христа. Це добрий знак, який говорить про те, що всі неприємності і складності 2020 року мають закінчитися.

21 грудня називають одним з найбільш вдалих днів у році для зачаття дитини. Наші предки вірили, такі малюки будуть здоровими і щасливими.

У цей день можна стригти і фарбувати волосся, а також експериментувати зі своєю зовнішністю. Рекомендовано повернути борги, викинути старі речі і поламану техніку. Корисно починати нові справи і проекти.

Саме сьогодні потрібно планувати майбутній рік, почати активну підготовку до святкування Нового року, в тому числі нарядити ялинку. За місячним календарем займатися всім цим можна до 29 грудня.

Якщо ви не дотримуєтесь Різдвяного посту, то в цей день потрібно накрити багатий стіл, побільше їжі можна дати домашнім тваринам. Вважається, що це дасть поштовх для ситого 2021 року.

День сприяє медитації – духовному і фізичному очищенню. Увечері важливо уникнути самотності, краще провести час в колі сім’ї, щоб не бути один на один зі своїми турботами в майбутньому році.

Як повідомлялося раніше, прототип SpaceX Starship, за допомогою якого Ілон Маск планує доставити людей на Марс, вибухнув під час посадки. Незважаючи на це, в компанії тест називають успішним.

Безпілотна станція КНР «Чан’е-5» успішно зібрала реголіт (ґрунт) з Місяця.

 

Джерело: Народна Правда