У ВООЗ озвучили причини появи британського “мутанта” коронавірусу

У ВООЗ озвучили причини появи британського “мутанта” коронавірусу
Автор Романова Марі в Коронавірус/Новини

Причиною появи нового (британського) штаму коронавірусу (N501Y) стала здатність вірусу пристосовуватися до навколишнього середовища і людського організму.

ВООЗ закликає людей не панікувати, адже ймовірність мутації коронавірусу SARS-CoV-2 збільшується і з кожним новим випадком передачі, пише BFM TV.

Loading...

“Під час кожної виявленої мутації потрібно визначати, яких саме нових характеристик він набуває: відбуваються значні зміни або ж це просто звичайна еволюція”, – відзначає директор департаменту пандемій та епідемій ВООЗ Сільві Бріан.

Підкреслимо, вчені не підтверджують інформацію про те, що новий штам може бути більш смертоносним або не реагувати на вакцини. Окремо представник ВООЗ в РФ Меліта Вуйнович зазначила, що поки немає даних про вплив нового штаму коронавірусу на смертність.

“Перші дані, які ми отримали від британських вчених, кажуть, що цей вірус здається більш заразним. Зараз немає достатніх доказів, щоб сказати, що він впливає на патогенність, тяжкість захворювання, смертність”, – цитує її ТАСС.

Як стало відомо раніше, станом на ранок 21 грудня, оголосили про припинення на 20 днів авіасполучення з Великобританією: Австрія, Аргентина, Бельгія, Болгарія, Німеччина, Ізраїль, Іран, Ірландія, Канада, Колумбія, Кувейт, Латвія, Литва, Марокко, Нідерланди, Румунія, Туреччина, Хорватія, Фінляндія, Франція, Чилі, Чехія, Швейцарія, Естонія та Саудівська Аравія (на один тиждень).

На сьогоднішній день більше мільйона жителів планети отримали перші щеплення вакциною від коронавірусної інфекції COVID-19. Вакцинацію населення вже почали проводити чотири країни світу.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...