Авіакатастрофа АН-26 під Чугуєвом: командира військової частини заарештували

Авіакатастрофа АН-26 під Чугуєвом: командира військової частини заарештували
Автор Марія Петренко в Новини/Соціальна правда

Печерський районний суд Києва заарештував терміном на два місяці командира військової частини в Чугуєві В’ячеслава Глазунова. Він був арештований в рамках розслідування авіакатастрофи АН-26.

Loading...

Подробиці передає РБК-Україна.

Глазунову інкримінують недбалість, яка призвела до катастрофи, в тому числі мова йде про конвеєрні польоти, які не передбачені характеристиками літака АН-26, більше допустимої кількості людей, що знаходилися на борту в момент трагедії.

Адвокат Глазунова заявив, що він не повинен був затверджувати польоти, а перевищення кількості пасажирів можна визначити не за кількістю місць, а тільки по загальній вазі.

У результаті розгляду, суд визначив Глазунову запобіжний захід у вигляді утримання під вартою на 60 діб.

Як ми вже розповідали раніше, причиною смертельної авіакатастрофи Ан-26 під Чугуєвом стала сукупність помилок командира і відсутність контролю з боку керівництва управління польотами.

А також, генерал-майор Олександр Туринський, начальник Харківського національного університету Повітряних сил був відсторонений від виконання службових обов’язків на час розслідування катастрофи літака Ан-26 під Чугуєвом.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...