Хто в Україні може отримати найпершу ін’єкцію вакцини від COVID-19

Хто в Україні може отримати найпершу ін’єкцію вакцини від COVID-19
Автор Желізняк Олександр в Коронавірус/Новини/Соціальна правда

Україна може отримати першу партію вакцини від COVID-19 вже в січні 2020 року, а кандидатуру для першого щеплення ще не вибрали.

Подробиці повідомляє Telegram-канал “Легітимний”, який посилається на джерела з Офісу президента України.

Як стверджують у виданні, на даний час ведеться ряд переговорів з цього приводу, які пов’язані з потенційними постачальниками препарату.

“Зараз йдуть відразу кілька перемовин з цього кейсу. Перший варіант – це європейський-американський аналог вакцини, другий – це азіатський (Китай, Пакистан, Індія)”, – сказано в повідомленні.

Першу партію вакцини нібито буде зустрічати безпосередньо президент України Володимир Зеленський. А кандидата на проведення першого щеплення нібито поки шукають.

Ним може стати заслужений ветеран праці, відомий медик або військовий, або ж інший лідер громадської думки.

Хто в Україні може отримати найпершу ін’єкцію вакцини від COVID-19

Як ми вже розповідали раніше, за перші 10 місяців 2020 року в Україні померло 485 734 осіб, з них 8 350 померли від COVID-19 (тільки в жовтні коронавірус став спричинило загибель 4 050 осіб). При цьому грип і пневмонія стали причиною смерті 4 820 осіб.

Також нагадуємо, локдаун в Україні оголошують з 8 по 24 січня, тому що саме в січні-лютому в країні відбувається сезонний спалах грипу.

Джерело: Народна Правда