Мобільні оператори радикально піднімають ціни на тарифні плани: нові умови

Мобільні оператори радикально піднімають ціни на тарифні плани: нові умови
Автор Желізняк Олександр в Новини

Українські мобільні оператори радикально збільшують тарифні плани на пакети своїх послуг з 1 січня 2021 року.

Зміна тарифних планів торкнеться користувачів мобільних операторів “Київстар”, Vodafone і Lifecell.

Нові тарифи Київстар:

  • Тариф “Безлім” з 1 січня зросте майже в два рази – з 95 гривень на місяць до 175 гривень. У пакет увійдуть: необмежений доступ до інтернету (мобільний і провідний), обсяг вихідних дзвінків і смс по Україні – до 200 хвилин і 200 смс.
  • Тарифи для контрактних абонентів, що користуються послугами три роки і більше також зміняться. Оператор вже почав розсилку повідомлень про те, що потрібно змінити тарифний план до 31 грудня. Інакше – оператор автоматично переведе їх на інший тарифний план.
  • Тарифний план Smart не змінює умови.

“Ціни на послуги не можуть залишатися без змін тривалий час. На вартість впливає інфляція, зростання курсу валют (оператори купують обладнання у закордонних постачальників), збільшення витрат на модернізацію і будівництво мереж для забезпечення високої якості зв’язку. Наприклад,” Київстар “щорічно вкладає близько 5 млрд грн на підтримку якісної роботи мережі. Тому періодично всі оператори та інтернет-провайдери переглядають вартість старих тарифів”, – заявили в компанії” Київстар “.

Нові тарифи Vodafone:

З 28 грудня найпростіший тариф Vodafone 4G Smart XS подорожчає з 35 гривень до 45 гривень. У пакет входить 1 ГБ інтернету і 100 хвилин по Україні.

Також піднімуться тарифи і в інших пакетах. Vodafone Smart S – до 85 гривень (5 ГБ і 200 хвилин), Vodafone 4G Smart M – до 130 гривень (9 ГБ і 300 хвилин).

Нові тарифи Lifecell:

13 січня 2021 відбудуться зміни в умовах деяких тарифних планів і Lifecell.

Для тарифів “Лайфхак”, “Інтернет Жара”, “Залізна двадцятка”, а також “4 безліміт 2019”, “Спека GO”, “Спека GO PLUS”, “Комфорт” буде змінена вартість пакетів послуг на 4 тижні/30 днів, а для деяких тарифів також і пакет послуг на один день.

У той же час, на період з 14 грудня до 28 лютого 2021 року абонентам цих тарифних планів буде надано право безкоштовно змінити тариф на будь-який інший з відкритих для підключення.

Як ми вже розповідали раніше, Кабмін анонсував підвищення тарифів на електроенергію для населення. Ціни можуть зрости вже з 1 січня 2021 і після першого етапу платіжки подорожчають на 30%.

Тим часом, в регіонах України почалося підвищення тарифів на опалення. Так, в Миколаєві місцеве Облтеплоенерго підняло тарифи на 35%, а в Одесі – на 23%.

 

Джерело: Народна Правда