Резніков назвав умову, за якої Україна направить воду в Крим

Резніков назвав умову, за якої Україна направить воду в Крим
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Україна направить цистерни з водою в окупований Крим, якщо міжнародні організації визнають ситуацію на українському півострові гуманітарною катастрофою.

Таку заяву в інтерв’ю “Суспільне” зробив віце-прем’єр – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков.

Loading...

Як відомо, в Криму складається катастрофічна ситуація з водопостачанням – цивільне населення отримує воду за спеціальним графіком. Резніков каже, що поки по темі відновлення водопостачання з України “навіть немає чого обговорювати”:

“Буде деоккупація Криму – буде вода. Коли гуманітарна місія ООН, МКЧХ вийде і скаже, що є гуманітарна катастрофа і цивільне населення страждає, тоді будуть спрямовані гуманітарні конвої, вода в цистернах під контролем гуманітарних місій. Ніхто не буде поїти водою військові бази, виробництво мілітаризованого Криму. В Криму запасів питної води для мирного населення досить”.

Раніше в цьому ж інтерв’ю Резніков заявив , що Україна може звернутися до Міжнародного кримінального суду з приводу виплати компенсацій Росією за військові злочини на Донбасі і в Криму тільки після ратифікації Римського статуту. Зараз Україна є підписантом документа (він не ратифікований).

Напередодні президент Росії Володимир Путін заявив , що окупація українського Криму була нібито проявом «демократії».

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...