Росія потрапила під нові жорсткі санкції: за що покарали окупантів

Росія потрапила під нові жорсткі санкції: за що покарали окупантів
Автор Романова Марі в Закордонна правда/Новини

У Міністерстві торгівлі США перерахували організації Росії і Китаю, які потрапляють під санкції. Нові обмеження ввели проти тих, хто причетний до діяльності, яка суперечить національній безпеці або інтересам США в міжнародній політиці. У списку всього 45 російських і 58 китайських організацій.

Список опублікований на сайті відомства.

Loading...

Всі організації потрапляють під експортні обмеження.

З російських організацій під санкції потрапили: Міноборони, Служба зовнішньої розвідки, ракетно-космічний центр “Прогрес”, Рособоронекспорт, корпорація “Ростех”, компанії “МіГ”, “Цивільні літаки Сухого”, “Туполєв”, Об’єднана авіабудівна корпорація. Вперше з 2014 року в списку опинилися підприємства “Росатома”.

При цьому в США додали, що це тільки перша частина підприємств зі списку компаній, кінцевим споживачем продукції яких є військові. Для цих підприємств обмежать продаж цілого ряду американських товарів і технологій.

Як повідомлялося раніше, Комітет постійних представників країн Європейського Союзу схвалив продовження санкцій проти Росії через порушення суверенітету і територіальної цілісності України.

Україна ініціює національні санкції та судове переслідування, в тому числі в міжнародних судах, через продаж майна одного з найбільших виноробних заводів України «Массандра» (Крим) .

Джерело: Народна Правда
загрузка...