В Україні затвердили план вакцинації населення від COVID-19 до березня 2022 року

В Україні затвердили план вакцинації населення від COVID-19 до березня 2022 року
Автор Марія Петренко в Коронавірус/Новини/Соціальна правда

Оперативний штаб Міністерства охорони здоров’я України затвердив план вакцинації населення від коронавірусної інфекції COVID-19.

Loading...

Документ був розроблений фахівцями Центру громадського здоров’я України разом з експертами ВООЗ та ЮНІСЕФ, передає прес-служба Центру громадського здоров’я України.

План включає чотири етапи вакцинації населення:

  • січень – квітень 2021 року – люди з високим ризиком інфікування та розвитку COVID-19 і ті, хто виконує критичні функції в боротьбі з пандемією;
  • квітень – червень 2021 року – люди з надзвичайно високим ризиком інфікування та розвитку COVID-19 і ті, хто надає медичні послуги;
  • червень – вересень 2021 року – люди з високим ризиком інфікування та розвитку COVID-19 і ті, хто виконує функції з підтримки безпеки і життєдіяльності держави;
  • вересень 2021 – березень 2022 року – люди з підвищеним ризиком інфікування та розвитку COVID-19 і ті, хто виконує функції з підтримки безпеки і життєдіяльності держави.

Вакцинацію від COVID-19 в Україні проводитимуть на базі наявних пунктів щеплень, мобільними бригадами по імунізації, а також у тимчасових центрах вакцинації.

Як ми вже розповідали раніше, інфекціоністи кажуть, що вакцинуватися тим, хто вже перехворів COVID-19, не потрібно – такі люди вже мають природний набутий імунітет, вводити антитіла марно.

Тим часом, європейське агентство з лікарських засобів схвалило застосування вакцини від коронавірусу розробки Pfizer і BioNTech.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...