“Я подзвонив своєму вбивці”: Навальний оприлюднив розмову зі своїм отруйником – подробиці

”Я подзвонив своєму вбивці”: Навальний оприлюднив розмову зі своїм отруйником – подробиці
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Відомий російський опозиціонер Олексій Навальний напередодні опублікував відео своєї розмови з працівником ФСБ Костянтином Кудрявцевим, який фактично зізнався, що брав участь в операції по отруєнню політика.

У розмові Навальний, який скористався спеціальним додатком (дозволяє змінювати номер – Кудрявцев вважав, що йому телефонують з робочого номера, з якого йому зазвичай телефонував один з колег) представився помічником директора ФСБ Миколи Патрушева. Він почав з питання, чому той вважає, що операція в Томську була провалена. Виявилося, що Навального за фактом врятували пілоти, які вирішили швидко посадити літак, а також лікарі “швидкої”, які ввели атропін.

З розмови опозиційний політик дізнався, для чого Кудрявцев літав до Омська після того, як Навального відправили в Берлін – він знищував сліди, а саме чистив одяг політика від “Новачка”. Особливу увагу приділили нижній білизні, саме туди нанесли отруту.

Іншими словами, Кудрявцев підтвердив дані розслідування іноземних видань – The Insider, Bellingcat, CNN і Der Spiegel, відповідно до яких, Навального отруїли “Новачком” вісім співробітників спецгрупи ФСБ.

Як повідомляє телеканал “Україна 24”, російський політолог Дмитро Орєшкін назвав викриття ФСБшників справжньою катастрофою для російської влади:

“Зараз для Кремля просто катастрофа. Тому що, по-перше, з ним грають! Причому грає людина, яка на диво смілива і на диво розумна. Тому я думаю, його життя в серйозній небезпеці. Це вже справа честі всієї “контори” відігратися. І друге, звичайно, в стані холодного сказу жодних стримуючих факторів немає. І це дуже небезпечно”.

У ФСБ пізніше заявили, що співробітника, від імені якого Навальний спілкувався, у відомстві немає.

Російський опозиціонер Олексій Навальний ще раз заявив , що за його отруєнням стоїть особисто президент Росії Володимир Путін, а саме замах було влаштовано співробітниками ФСБ.

Джерело: Народна Правда