Чаплига: реальним переможцем рейтингу «Політик року» за версією КМІС і «Демініціатив» є Медведчук

Чаплига: реальним переможцем рейтингу «Політик року» за версією КМІС і «Демініціатив» є Медведчук
Автор Марія Петренко в Новини/Правда про чиновників

Реальним переможцем рейтингу «Політик року» за версією соціологічних компаній КМІС і «Демократичні ініціативи» є Віктор Медведчук. Про це заявив політичний оглядач Михайло Чаплига:

Loading...

«Товариша Зеленського впору вітати з новим рекордом! Правда зі знаком мінус … Дивлюся опитування КМІС спільно з «Демініціативами». Ви в курсі, що у нас Зеленський переможець в номінації «Політик року»? Ну як переможець … 14,5% назвали Зеленського «політиком року», а вдвічі більше – 28,0% – головним невдахою.

Як таке може бути? Все просто! На президентських виборах виборці поділилися на дві антагоністичні групи. Одні «увірували в диво» у вигляді приходу Голобородька в образі Зеленського і «Слуг народу» (ха-ха три рази!), а інші, навпаки, замкнулися в «секті сивого Петра».

Через півтора року ми бачимо, що мільйони тих, хто віддали голос за Зеленського, в жорсткому політичному шоці. Тому в два рази більше – 28,0% – назвали Зеленського головним невдахою 2020 року.

Так у них там все рекордсмени! Нинішній прем’єр Шмигаль – аж (присядьте) 0,1% вважають його політиком року, зате 1,8% – головним невдахою. У 18 разів більше! Колишній прем’єр Гончарук – 0,4% проти 4,4% – у 11 разів більше вважають невдахою його! У Порошенка цілих 9,2% «за». Саме час порадіти, але антирейтинг не пускає – 13,8%. Тобто, за підсумком, мінус 4,6%.

А є, хто «на позитиві»? Так! Дмитро Разумков – 2,3% назвали «політиком року», тільки 0,2% вважають його невдахою. Щиро радий за Дмитра. Тримаються Юлія Тимошенко – 5,4% проти 2,3% і Юрій Бойко – 5,4% на 1,3%. Однозначно в плюсі Віктор Медведчук – 6,9% назвали його політиком року, проти тільки 2,5%. Тобто Медведчук з балансом 4,4% в твердому плюсі.

Ми живемо в розколотій країні! Ось що говорить ця картина … Політик року Зеленський – це одночасно і головний невдаха. Порошенка, який на другому місці, набагато більше людей вважають «невдахою року».

Величезна частина суспільства їх просто не сприймає. Виходить сенсаційний висновок: якщо вважати баланс «за» і «проти», то виходить, що на першому місці … Медведчук».

«При цьому Бойко, Тимошенко і Разумков – так тримати! Якщо баланс номінацій «політик року»/«невдаха року» – в плюсі, значить, є перспективи рости. Значить, є шанси в майбутньому стати «політиком року» для всієї України»,- зазначив Чаплига.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...