Маски не потрібні: “Слуга народу” Богуцька зробила скандальну заяву

Маски не потрібні: “Слуга народу” Богуцька зробила скандальну заяву
Автор Романова Марі в Коронавірус/Новини

Депутат фракції “Слуга народу” Єлизавета Богуцька, яка вже перехворіла на COVID-19 , заявила про марність масок. Своє твердження вона аргументує тим, що нібито знає, де інфіковалась коронавірусом – в маршрутці, в якій їхала в масці.

У себе в Facebook, депутат розповідає, як перенесла COVID-19 і дає кілька порад.

Loading...

Українців вона закликала перестати цікавитися темою коронавірусної інфекції: “Уявіть собі, що всі люди смертні і помирають не тільки від ковіда … Короновірус – не останній страшний вірус в історії людства. І ще: не смертельних вірусів не буває”.

Вона рекомендує багато пити, провітрювати приміщення, рухатися, не збивати температуру відразу, не їсти  антибіотики. При цьому вона називає маски марною ганчіркою. Відзначимо, Богуцька абсолютно ігнорує той факт, що форма хвороби (легка або важка) якраз залежить від цієї “ганчірочки”, яка обмежує дозу вірусу, який потрапить вам на слизову.

“Про маски: я продовжую стверджувати, що маски в епідеміологічному ланцюжку – це порожній відволікаючий маневр. І мій випадок тому підтвердження. Маски абсолютно безглузді, особливо в тих місцях скупчення людей, які погано провітрюються або зовсім закупорені. Ви, не дивлячись на наявність ганчірочки на своєму обличчі, вдихаєте і видихаєте повітря. Воно проникає через будь-які отвори – і ті, що в самій масці, і ті, що між маскою і вашим обличчям “, – написала Богуцька.

Ну, здравствуйте, друзья мои. Было бы, видимо, очень странно, если бы при всем моем ковидо-диссидентстве и находясь в…

Опубликовано Liza Bogutskaya Вторник, 22 декабря 2020 г.

Як повідомлялося раніше, в Україні знижується захворюваність на  COVID-19. Станом на 23 грудня цей показник становить 378,9. Незважаючи на те, що норма – 40, ще вчора цей показник тримався на рівні 385,3.

Довгостроковий імунітет до коронавірусу SARS-CoV-2 виробляється не тільки у тих, хто перехворів COVID-19, а й у тих, хто вакцинувався. Вчені поки говорять про термін до 8 місяців.

Відомий український лікар-педіатр і ведучий Євген Комаровський пояснив , як захистити організм від нової мутації коронавируса.

Нагадаємо, раніше в. о. генерального директора Центру громадського здоров’я України Ігор Кузин повідомив, що вся державна лабораторна мережа забезпечена необхідним обладнанням і здатна виявити SARS-CoV-2 у пацієнтів, незалежно від його штаму. При цьому він додав, що вже налічується 12 тисяч мутацій.

 
 

Джерело: Народна Правда
загрузка...