У скандального російського “Північного потоку-2” змінився власник

У скандального російського “Північного потоку-2” змінився власник
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

У Росії перевели Nord Stream 2 AG (проектна компанія ” Північного потоку-2 “) з володіння головної компанії “Газпром” на “Газпром міжнародні проекти”.

Про це повідомляє “Інтерфакс”.

Також повідомляється, що раніше “Газпром міжнародні проекти” перейшла частка в Nord Stream AG (операторі будівництва та експлуатації першого “Північного потоку”), частка в Blue Stream Pipeline Company BV ( “Блакитний потік”). Повідомлялося також про рішення щодо переведення на спецхолдінг “Турецького потоку” (South Stream Transport BV). Створено “доньку” ТОВ “Газпром міжнародні проекти Схід 1”.

ТОВ “Газпром міжнародні проекти” з’явилося в складі групи газового холдингу в березні. Її генеральним директором призначений начальник департаменту зовнішньоекономічної діяльності (512) Дмитро Хандога.

Раніше повідомлялося , що прихід до влади в США демократа Джо Байдена «поховає» скандальний газопровід «Північний потік-2» – Штати мають намір ввести санкції проти страхових і сертифікаційних компаній, які забезпечують роботу російських судів на прокладання газопроводу.

Польське Управління з охорони конкуренції і споживачів (UOKiK)оштрафувало «Газпром» на 29 мільярдів злотих (близько 7,6 мільярда доларів) за будівництво газопроводу «Північний потік-2».

 

Джерело: Народна Правда