“Британський штам” COVID-19 виявили в Німеччині: що відомо про заражену

”Британський штам” COVID-19 виявили в Німеччині: що відомо про заражену
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Коронавірус/Новини

У Німеччині виявили перший випадок зараження мутованим типом коронавірусної інфекції COVID-19. Жінка повернулася в країну з Великої Британії, де раніше був зафіксований новий, агресивний штам вірусу.

Подробиці передає Bild.

Вірус був виявлений у жінки з землі Баден-Вюртемберг. 20 грудня вона прибула з Лондону в аеропорт Франкфурта. Вона здала там тест на коронавірус, після чого вирушила в гості разом з родичами. 21декабря вона здала ще один тест на COVID-19.

Обидва тести показали позитивний результат. У неї спостерігаються легкі симптоми хвороби.

Зараз вона знаходиться на ізоляції, як і три контактних особи, які спілкувалися з нею по прибуттю з Британії. Вони поки не відчули симптомів захворювання.

Раніше, більше 40 країн світу обмежили або заборонили в’їзд з Британії через виявлення на території Сполученого Королівства нової мутації COVID-19. Ця мутація, є більш заразною, ніж попередні штами.

Як вже розповідали раніше, нова мутація коронавірусної інфекції COVID-19, яку виявили в Південно-Африканській республіці, змінюється з кожною передачею. Так, цей коронавірус, який отримав назву 501.V2 виявляє слабкі місця імунної системи кожної окремої людини.

Тим часом, міністерство охорони здоров’я України оновила список країн «червоної зони» виходячи з кількості хворих COVID-19. У порівнянні з минулим тижнем, він скоротився на дві країни.

Джерело: Народна Правда