ДТП з курсантками: майор відмовився оплачувати лікування дівчат

ДТП з курсантками: майор відмовився оплачувати лікування дівчат
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

Майор Володимир Холодний, який збив трьох курсанток на території військового коледжу в Києві, відмовився виплачувати грошову компенсацію в розмірі 249 тисяч гривень госпіталю за лікування потерпілих. Двом з них, нагадаємо, ампутували ноги.

Про це офіцер заявив під час засідання в Шевченківському суді Києва, передає “Судовий репортер”.

Loading...

Викладач Української військово-медичної академії заявив, що не згоден з цим цивільним позовом. При цьому майор підкреслив, що свою провину визнає і готовий нести покарання.

Так, за вчинення резонансного ДТП і п’яний наїзд на трьох студенток академії в кінці серпня, через що дівчата отримали дуже серйозні травми, Холодному загрожує до 8 років позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортним засобом до 3 років.

23 грудня на черговому судовому засіданні розглядалося питання про запобіжний захід, і прокурор наполягала на утриманні під вартою. За словами адвоката потерпілих, у разі звільнення Холодного з-під варти є ризик його впливу на покалічених студенток через інших співробітників академії, де вони навчаються. Холодний же стверджував, що ще не встиг познайомитися з ким-небудь в стінах академії, оскільки був переведений туди за 2 тижні до трагедії.

Суддя оголосила , що залишає підсудного під вартою ще на 60 діб, але дає можливість йому звільнитися під заставу в 168 тисяч гривень з умовою здачі закордонного паспорта, прибувати до прокурора і до суду, утримуватися від спілкування зі свідками і потерпілими. Відзначається, що раніше суд не визначав Холодному альтернативу у вигляді застави.

Наступне засідання проведуть 25 січня.

 

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...