Хочемо припинити війну: Кулеба заявив, що Україна хоче миру з РФ

Хочемо припинити війну: Кулеба заявив, що Україна хоче миру з РФ
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Україна хоче мирно співіснувати з Росією, – так пояснив необхідність діалогу з Кремлем міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

В ході брифінгу чиновник заявив, що Україна повинна припинити війну і відновити територіальну цілісність, пише “РБК-Україна”.

“Я вважаю, що короткострокова мета в наших відносинах з РФ – це вихід на принцип мирного співіснування. Зараз війна – це факт. Ми повинні припинити війну і відновити територіальну цілісність. Але ми розуміємо, що позиція Росії щодо України не зміниться. Наша мета – це вихід на мирне співіснування”, – заявив він.

За його словами, коли Росія усвідомлює неминучість української незалежності, тоді країни зможуть перейти до принципу співіснування: “Співіснування, коли ми будемо знаходити … просто терпіти один одного … Потім можна буде заглянути далі .. Ми не можемо піти від географії” .

Під час виступу на сесії Генеральної асамблеї ООН український міністр закордонних справ Дмитро Кулеба звинуватив Російську Федерацію в використанні світової кризи для ослаблення накладених на неї санкцій.

Раніше Дмитро Кулеба заявив , що Україні потрібно забути нав’язану їй «мантру» про нібито поділеній країні.

Джерело: Народна Правда