На українців чекають довгі вихідні на карантині: що заборонено

На українців чекають довгі вихідні на карантині: що заборонено
Автор Романова Марі в Карантин в Україні/Коронавірус/Новини

Незважаючи на цілих три вихідних в країні (з 25 по 27 грудня), в Україні продовжує діяти карантин. Сфера харчування, транспорт, кінотеатри працюватимуть з обмеженнями.

Харчування:

Loading...

Кафе, ресторани, бари, закусочні повинні працювати до 23 години при цьому розрахункові операції повинні бути завершені до 22 годин. За одним столиком можуть сидіти не більше 4 дорослих.

Транспорт:

Число пасажирів не повинна перевищувати кількість місць для сидіння, обов’язкова наявність маски. Міжміське, міжобласне повідомлення автомобільним, ж/д транспортом, авіасполучення продовжує працювати.

Спорт:

Діє обмеження на проведення масових заходів (спортивних, соціальних, рекламних та ін.) – не більше 20 осіб. Дозволена діяльність спортзалів, басейнів, фітнес-центрів з дотриманням вимоги не більше 1 людини на 20 кв.м. Дозволена робота готелів, санаторно-курортних установ, реабілітаційних центрів для людей з інвалідністю.

Магазини:

ТРЦ, магазини, ринки продовжують роботу.

Розваги:

Кінотеатри, театри та інші заклади культури можуть продовжувати роботу при заповнюваності зали не більше 50%. При цьому заборонені банкети, майстер-класи, публічні заходи в розважальних закладах, кафе, ресторанах.

Церкви:

Релігійні заходи заборонено проводити в приміщеннях з кількістю учасників понад 1 людину на 5 кв.м.

Як повідомлялося, кафе і ресторани України зможуть працювати в новорічну ніч до 7 години ранку. Раніше повідомлялося, що в ніч з 31 грудня на 1 січня працювати дозволять тільки до першої години ночі.

Як працюватимуть банки і пошта на новорічні свята.

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...