Що відомо про нову мутації COVID-19 з ПАР: з'явилися тривожні новини

Що відомо про нову мутації COVID-19 з ПАР: з'явилися тривожні новини
Автор Желізняк Олександр в Коронавірус/Новини/Правда про здоров'я

Нова мутація коронавірусної інфекції COVID-19, яку виявили в Південно-Африканській республіці, змінюється з кожною передачею. Так, цей коронавірус, який отримав назву 501.V2 виявляє слабкі місця імунної системи кожної окремої людини.

Таку заяву зробила генеральний директор Ради з медичних досліджень ПАР Гленда Грей.

Вона зазначає, що нова мутація коронавірусу зчитує індивідуальну імунну відповідь кожної людини. Це може привести до того, що протягом короткого часу даний варіант COVID-19 дасть цілу групу нових агресивних штамів, оскільки він змінюється з кожним новим переміщенням між людьми.

“Ми не можемо виключити, що мутації, подібні до 501.V2, існують і в інших частинах світу, не тільки в ПАР”, – додала Грей.

Як ми вже розповідали раніше, в Італії напередодні Різдва оголосили локдаун – всю країну зараз вважають «червоною» зоною. Чиновники передбачили суворі обмеження на роботу закладів, а також обмежили пересування місцевих жителів між регіонами і провінціями.

Тим часом, Міністерство охорони здоров’я оновило список країн «червоної зони» виходячи з кількості хворих COVID-19. У порівнянні з минулим тижнем, він скоротився на дві країни.

Джерело: Народна Правда