Степанов зізнався, чому ресторанам дозволили працювати до ранку на Новий рік

Степанов зізнався, чому ресторанам дозволили працювати до ранку на Новий рік
Автор Марія Петренко в Карантин в Україні/Новини/Соціальна правда

У МОЗ вважають, що робота ресторанів до ранку в новорічну ніч не вплине на зростання кількості хворих коронавірусною інфекцією COVID-19.

Loading...

Таку думку озвучив міністр охорони здоров’я України Максим Степанов, передає Обозреватель.

Так, глава МОЗ пояснив, чому уряд дозволив закладам харчування працювати до 7 ранку в ніч з 31 грудня на 1 січня. Раніше їм дозволили працювати тільки до першої години ночі в новорічну ніч через карантинні обмеження.

При цьому, Степанов вважає, що навряд чи ресторани і кафе збиралися дотримуватися такої суворої норми.

“Навряд чи хтось почне закриватися о першій годині ночі. Ми розуміємо – хтось буде до другої ночі, трьох, а потім залучати Нацполіцію і закривати всіх – навряд чи це правильно”, – заявив міністр.

Степанов додав, що через масові святкування Нового року, коли люди не дотримуються протиепідемічних правил, інфікованих буде більше.

“Ми бачимо, скільки людей приходить на відкриття ялинок. Ми бачимо, як люди дотримуються правил. Безумовно, все це призведе до зростання числа хворих. COVID-19 передається повітряно-крапельним шляхом, а ризик інфікування дуже високий при відстані декілька десятків сантиметрів”, – резюмував Степанов.

Степанов зізнався, чому ресторанам дозволили працювати до ранку на Новий рік

Як ми вже розповідали раніше, незважаючи на цілих три вихідних в країні (з 25 по 27 грудня), в Україні продовжує діяти карантин . Сфера харчування, транспорт, кінотеатри працюватимуть з обмеженнями.

А також, під час дії локдауна в Україні в січні торговельним мережам дозволять продавати продукти харчування тільки за умови, що не менше 60% їх площі будуть призначені для торгівлі продуктами.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...