Україна скоротила список країн “червоної зони”: хто до нього потрапив

Україна скоротила список країн “червоної зони”: хто до нього потрапив
Автор Желізняк Олександр в Коронавірус/Новини/Соціальна правда

Міністерство охорони здоров’я України оновила список країн “червоної зони” виходячи з кількості хворих COVID-19. У порівнянні з минулим тижнем, він зменшився на дві країни.

Про це свідчить офіційне оновлення списку від Міністерства охорони здоров’я України.

Так, у порівнянні з минулим тижнем, список країн “червоної зони” розширився за рахунок Великобританії, Румунії та Німеччини.

У той же час, в “зелену зону” із захворюваності COVID-19 потрапила Йорданія.

Нагадаємо, в “червону зону” потрапляють ті країни, в яких захворюваність на COVID-19 вища, ніж в Україні.

Україна скоротила список країн “червоної зони”: хто до нього потрапивУкраїна скоротила список країн “червоної зони”: хто до нього потрапив

Після повернення з країн “червоного списку” в Україні необхідно піти на самоізоляцію на 14 днів за допомогою програми “Вдома” або протягом доби зробити ПЛР-тест.

У разі негативного результату самоізоляція не потрібна. Також можна приїхати з готовим тестом, який зроблено не раніше ніж за 48 годин до перетину кордону.

Як ми вже розповідали раніше, кафе і ресторани України зможуть працювати в новорічну ніч до 7 години ранку. Раніше повідомлялося, що в ніч з 31 грудня на 1 січня працювати дозволять тільки до першої години ночі.

А також, незважаючи на цілих три вихідних в країні (з 25 по 27 грудня), в Україні продовжує діяти карантин. Сфера харчування, транспорт, кінотеатри працюватимуть з обмеженнями.

Джерело: Народна Правда