Алісу Фрейндліх госпіталізували в реанімацію з COVID-19: вражені 80% легень

Алісу Фрейндліх госпіталізували в реанімацію з COVID-19: вражені 80% легень
Автор Романова Марі в Коронавірус/Новини/Шоу-бізнес

Аліса Фрейндліх екстрено госпіталізована з COVID-19 . Лікарі кажуть про тяжкий стан відомої радянської і російської актриси.

Історик Костянтин Богуславський з посиланням на друзів з Великого драматичного театру імені Товстоногова в Санкт-Петербурзі, де працює Фрейндліх, в Facebook повідомив, що актрису госпіталізували кілька днів тому.

Loading...

78.ru з посиланням на джерело пише , що 86-річна Фрейндліх знаходиться в реанімації. А за даними Life, у неї 80% ураження легень і спостерігається негативна динаміка.

Алісу Фрейндліх госпіталізували в реанімацію з COVID-19: вражені 80% легень

Клінічний центр імені Соколова в Петербурзі підтвердив РІА Новини факт госпіталізації Фрейндліх. Її стан не уточнюється.

“Дождь” з посиланням на ТАСС в Telegram повідомляє , що Аліса Фрейндліх знаходиться в стабільному стані. При цьому РІА Новини уточнюють, що її стан важкий – вона знаходиться на кисневій підтримці.

Алісу Фрейндліх госпіталізували в реанімацію з COVID-19: вражені 80% легеньАлісу Фрейндліх госпіталізували в реанімацію з COVID-19: вражені 80% легень

Тим часом змогла побороти COVID-19 народна артистка Росії, зірка фільмів “Самая обаятельная и привлекательная” і “Москва слезам не верит” Ірина Муравйова. 22 грудня російські ЗМІ повідомили, що у Муравйової неважка форма коронавірусу, вона лікується вдома.

Нагадаємо, 21 грудня стало відомо про смерть відомого письменника і драматурга Олександра Курляндського . Курляндський – один з творців легендарного мультсеріалів «Ну, погоди!», А також «Возвращение блудного попугая». Його розповіді були екранізовані також в альманасі «Єралаш».

Лауреат Каннського, Венеціанського і Берлінського кінофестивалів, відомий корейський режисер Кім Кі Дук помер від ускладнень, викликаних COVID-19.

Помер знаменитий актор і керівник майстерні в ГІТІСі Борис Плотніков. У нього був діагностований COVID-19. Виконавцю знаменитої ролі доктора Борменталя в фільмі «Собаче серце» був 71 рік.

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...