Через пандемію українці втратили бажання зустрічати Новий рік не вдома

Через пандемію українці втратили бажання зустрічати Новий рік не вдома
Автор Желізняк Олександр в Коронавірус/Новини

Переважна більшість (81%) українців зустрінуть Новий рік вдома, в колі сім’ї. При цьому майже кожен десятий сподівається провести свято в гостях у друзів або родичів.

Про це свідчать дані опитування фонду “Демократичні ініціативи” та КМІС.

Соціологи констатують, якщо порівнювати з 2018 і 2019 роками, можна помітити тенденцію до зміни настроїв – через пандемію COVID-10 майже на 14% зросла кількість респондентів, які проведуть Новий рік вдома. Одночасно з цим вдвічі зменшилася частка тих, хто піде в гості.

Опитування показує, що кожна п’ята молода людина (або 23% від опитаних у віці 18-29 років) планує зустріти Новий рік в компанії. Серед опитаних у віці 60 7% проведуть новорічну ніч самі перед телевізором, а 6% взагалі не будуть святкувати. Причому серед чоловіків більше (12,5%) тих, хто не святкує, ніж серед жінок (6%).

Через пандемію українці втратили бажання зустрічати Новий рік не вдома

Нагадаємо, в сусідній Польщі оголосили локдаун в новорічну ніч – місцевим жителям заборонили виходи на вулицю, призупинено роботу гірськолижних баз, робота ТРЦ.

В Італії напередодні Різдва і до 6 січня оголосили локдаун – всю країну зараз вважають «червоної» зоною. Чиновники передбачили суворі обмеження на роботу закладів, а також обмежили пересування місцевих жителів між регіонами і провінціями.

 

Джерело: Народна Правда