Чому не варто відмовляти собі в шампанському: медики назвали причини

Чому не варто відмовляти собі в шампанському: медики назвали причини
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Названо п'ять основних причин, по яким не варто відмовляти собі у вживанні шампанського.

Як виявилося, існує ряд науково обгрунтованих фактів користі даного алкогольного напою, пише Народна Правда з посиланням на gogetnews .

Перший аргумент про корисність шампанського говорить про те, що воно низькокалорійне. В одному келиху з двох винних типів міститься 135-200 калорій.

Другим доводом йде сприяння запобіганню появи недоумства і провалів в пам'яті. Британськими науковими дослідниками виявлено факт, що вживання до трьох келихів шампанського щотижня робить позитивний вплив на роботу мозку.

Третім фактом корисності виноградного алкогольного напою вказують його відмінне вплив на стан шкірного покриву. Порожнина шкіри наповнюється антиоксидантами, а особливі винні кислоти створюють вирівнювання тону шкіри.

Четвертий аргумент йде про користь для поліпшення функціонування системи кровообігу.

Заключний п'ятий позитивний факт про шампанське повідомляє про те, що даний ігристий напій допомагає знизити споживання спиртного, оскільки відбувається швидке засвоєння продукту організмом людини і його швидке приведення в стан, що допомагає розслабитися.

Нагадаємо, британська компанія знайшла спосіб поєднати ялинкові прикраси з іншим елементом святкування Нового року і Різдва – алкоголем. Вартість набору з трьох алко-кульок складає 41 долар.

Нагадаємо також, що названий вид алкоголю, який робить людину агресивною .

Крім того ми писали, що в середньому українці на Новий рік-2018 витратять більше 1600 грн .

Джерело: Народна Правда