Главу КСУ Тупицького запідозрили в підкупі: всі подробиці

Главу КСУ Тупицького запідозрили в підкупі: всі подробиці
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Главу Конституційного суду Олександра Тупицького підозрюють в підкупі свідка і введенні в оману суду шляхом використання завідомо неправдивих показань свідка.

Про це повідомила журналістам представник Офісу генерального прокурора, повідомляє “Сегодня”.

“З корисливих мотивів у власних інтересах і інтересах колишнього глави Вищого госпсуду України здійснив вплив на свідка в кримінальному провадженні шляхом підкупу, щоб він відмовився від дачі показань або дав неправдиві свідчення”, – заявили в прокуратурі.

Також Тупицький три рази протягом 2018-2019 років давав слідству неправдиві свідчення, використовуючи неправдиві свідчення стороні захисту в кримінальному провадженні щодо заволодіння майновими активами Зуєвського енергомеханічного заводу.

Голова КСУ Тупицький приховав в декларації землю в Криму, власником якої став після російської окупації – «Схеми»

Представник прокуратури заявила, що підозру у скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених ст. 386 і ч. 2 ст. 384 КК, направлено судді поштою, оскільки Тупицький не прибув в ОГП.

Відзначимо, в зв’язку з тим, що злочин, який інкримінують Тупицький, не відноситься до тяжких, запобіжний захід обирати не планують.

Як повідомлялося раніше, теща голови Конституційного суду Олександра Тупицького – Лариса Колпаченком виявилася власницею землі під Києвом на мільйони гривень.

 

Джерело: Народна Правда