Лікарі назвали 5 рідкісних, але смертельних симптомів COVID-19

Лікарі назвали 5 рідкісних, але смертельних симптомів COVID-19
Автор Желізняк Олександр в Коронавірус/Новини

Вчені з Британського центру контролю і запобігання захворюванням назвали 5 рідкісних, але небезпечних, симптому COVID-19 , поява яких вимагає негайного звернення до лікаря.

Про це повідомляє Express.

Нагадаємо, основними симптомами COVID-19 лікарі називають температуру, тривалий кашель, втрату смаку та нюху. Однак медики зараз додають, що насторожити повинні: утруднене дихання; біль і здавленість в грудях; сплутаність свідомості; посиніння губ, особи і шкіри; сонливість і важке пробудження.

Фахівці відзначають, що ці симптоми коронавірусу з’являються рідше, але вказують на небезпеку ускладнень. При цьому лікарі кажуть, в переліку вказані не всі можливі симптоми COVID-19, тому, як радять експерти, в разі будь-яких тривожних проявів невідкладно потрібно звертатися до лікарів.

Як повідомлялося раніше, в Німеччині виявили перший випадок зараження мутованим типом коронавірусної інфекції COVID-19. Жінка повернулася в країну з Великої Британії, де раніше був зафіксований новий, агресивний штам вірусу.

Нова мутація коронавірусної інфекції COVID-19, яку виявили в Південно-Африканській республіці, змінюється з кожною передачею. Так, цей коронавірус, який отримав назву 501.V2 виявляє слабкі місця імунної системи кожної окремої людини.

 

Джерело: Народна Правда