Локдаун: у Польщі заборонили виходити на вулицю в Новий рік

Локдаун: у Польщі заборонили виходити на вулицю в Новий рік
Автор Романова Марі в Коронавірус/Новини

Польща оголосила локдаун у новорічну ніч – місцевим жителям заборонили виходи на вулицю, призупинено роботу гірськолижних баз, роботу ТРЦ.

Про жорстких карантинних обмежень, які будуть діяти з 28 грудня по 17 січня, повідомляє Генеральне консульство України в Польщі.

Loading...

Що заборонили в Польщі:

 1. Встановлено заборону на вільне переміщення осіб у новорічну ніч: з 19:00 31 грудня 2020 року до 6:00 1 січня 2021 року.  Обмеження не стосується осіб, які виконуватимуть службові обов’язки.
 2. Призупинено роботу торгових центрів. Обмеження не стосується продуктових магазинів, газетних кіосків, аптек і магазинів засобів гігієни та побутової хімії, перукарень та косметичних салонів, великих меблевих магазинів, що функціонують в окремих приміщеннях.
 3. Призупинено обслуговування в готелях. Обмеження не стосується обслуговування працівників державних служб, медиків, пацієнтів спеціалізованих лікарень, представників COS (спортсмени). Виняток становлять також готелі для персоналу.
 4. Призупинено функціонування інфраструктури гірськолижних трас.
 5. Доступ до спортивної інфраструктури дозволено лише для осіб, які займаються професійним спортом.
 6. Встановлено 10-денний карантин для осіб, які в’їжджають до Польщі організованим транспортом.
 7. Продовжено заборону на самостійне переміщення осіб, які не досягли 16-річного віку (з понеділка по п’ятницю з 8:00 до 16:00).
 8. Продовжено заборону проїзду у громадському транспорті у кількості, що перевищує 50% сидячих місць, або 30% усіх місць.
 9. Продовжено обмеження на одночасне перебування у релігійних спорудах осіб, у кількості, що перевищує 1 особу/ 15м².
 10. Продовжено обмеження на проведення громадських заходів, кількість не пов’язаних родинними зв’язками учасників яких перевищує 5 осіб.
 11. Продовжено обмеження на функціонування спортзалів, фітнес-клубів, аквапарків.
 12. Продовжено обмеження щодо одночасного перебування у магазині кількості осіб, яка перевищує 1 особу/ 15м².
 13. Продовжено встановлений час обслуговування осіб літнього віку – 10:00-12:00.
 14. Продовжено обмеження на функціонування закладів громадського харчування. Реалізація замовлень лише з доставкою.

Як повідомлялося раніше, в Італії напередодні Різдва оголосили локдаун – всю країну зараз вважають «червоної» зоною. Чиновники передбачили суворі обмеження на роботу закладів, а також обмежили пересування місцевих жителів між регіонами і провінціями.

Нагадаємо,  Україна розраховує на отримання додаткових 8 мільйонів доз вакцини від коронавирусной інфекції COVID-19 за механізмом COVAX. Це буде залежати від вартості вакцин, які будуть передаватися країнам згідно з програмою.

Джерело: Народна Правда