Нутриціолог перерахувала звички, які кардинально поліпшать життя

Нутриціолог перерахувала звички, які кардинально поліпшать життя
Автор Романова Марі в Новини/Правда про здоров'я

Надя Андрєєва, фахівець з харчування з 10-річним стажем і двічі мама, перерахувала звички, які найбільше можуть вплинути на якість життя.

Відповідний пост вона опублікувала у себе в Instagram.

Loading...

Спеціаліст підкреслила, що недавно їй поставили запитання про те, які п’ять звичок найбільше вплинули на якість життя і на здоров’я.

Першою звичкою вона називає навчання. “Я ніколи не відчувала, що все знаю. Більш того, чим більше я дізнаюся, тим більше хочеться вчитися. Стільки ще не пізнаного про людський організм! У мене ніколи не було перерви в навчанні з університету, я весь час щось вивчала. Це допомагає зрозуміти краще і себе і жінок, які до мене звертаються “.

Друга звичка це рухатися багато і регулярно: “У мене була регулярна практика йоги приблизно з 12 років і з тих пір не було перерви більше, ніж на один тиждень. Якщо я не займалася йогою, то у мене було інша фізичне навантаження. І навіть коли ми були в тривалих подорожах, включаючи річну  навколосвітку, у мене все одно кожен день була годинна зарядка. Ця вірність усвідомлення, що я відчуваю себе краще після зарядки – мені дуже добре послужило. Навіть після пологів, вже через три дні, мені хочеться потягнутися, поприседать і активно погуляти. Тіло саме просить рух і мене це радує “.

Третя звичка – відкритість до експериментів в харчуванні: “Я рідко сприймала теорії і рекомендації, пов’язані з харчуванням як даність. І завжди відкрита, до того щоб щось спробувати. Так, спочатку якісь рекомендації здавалися дивними, незручними або проти них було опір. Наприклад, кілька років тому, мені було дуже складно пройти перший раз елімінаційної дієту, але це було необхідно, так як були дуже часті алергії. Після цього я вибрала пожити з меншою кількістю вуглеводів, пожити без круп. Потім повернула ці продукти в раціон і спостерігала за реакцією тіла. Саме такі експерименти допомагають мені вибудовувати особисту картину, щоб розуміти, що працює, а що ні, на якому харчуванні у мене найкраще працює розум і тіло “.

Четверта звичка – їсти веселку: “Веселку з овочів, фруктів, ягід. Постійно наголошувати, щоб в тарілці були всі можливі кольори. Вибирати більше темнозабарвлені продукти та спостерігати, щоб тарілка була різнобарвною”.

Останнє, але не менш важливе – це дуже якісно розслаблятися: “Через дихання, через йогу-нідра. Сама я по натурі дуже вогненна, мені все треба швидко, в тілі може було дуже багато напруги. Тому доводиться працювати особливо уважно, щоб бути більш розслабленою , бути в більш спокійному стані … Зрозуміти, як важливо для мене розслаблення – був не швидкий процес, але з часом мені хочеться цього все більше і більше. Мене рятують мої ранкові практики йди 2-3 рази в тиждень йога-нідра. Я не можу сказати, що я в цьому відмінниця, бо розум дуже активний і для нього час “неробства” здається не зовсім продуктивним, але я над ці працюю”.

Названо п’ять основних причин, по яким не варто відмовляти собі у вживанні шампанського.

З року в рік дієтологи намагаються нас привчити до правильного і корисного раціону – особливо в новорічну ніч. Вони вже не раз довели, що корисне меню може бути навіть смачніше звичного нам шкідливого – з майонезами, жирними продуктами тощо. Однак є популярне новорічне блюдо, яке може зіпсувати новорічний настрій і завдати шкоди здоров’ю – це відома всім оселедець під шубою.

 

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...