“Я отримую 42 тисячі”: Разумков нарікає на низькі зарплати в Раді

”Я отримую 42 тисячі”: Разумков нарікає на низькі зарплати в Раді
Автор Романова Марі в Економічна правда/Новини

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков вважає рівень зарплат народних депутатів недостатнім. На його думку, це породжує проблему корупції і доплат “в конвертах”. Він переконаний, що зростання зарплат посилить відповідальність за незаконне збагачення.

Таку заяву він зробив в інтерв’ю “Українській правді”.

Loading...

“Зараз моя зарплата як голови Верховної Ради – я на руки отримую 38-42 тисячі. Чи достатньо цього для державних службовців високого рівня? Не знаю, не впевнений. З іншого боку, прийти сьогодні і сказати:” Давайте піднімемо мені зарплату “, коли в лікарнях люди отримують 5, 3 тисячі, 6 тисяч … Ну, мені совість не дозволяє “, – зазначив Разумков.

Політик вважає, що посилювати контроль з боку антикорупційних органів потрібно негайно, адже тільки усвідомивши, що за правопорушення обов’язково доведеться відповідати перед законом, недобросовісні нардепи будуть боятися хабарництва:

“Стаття про незаконне збагачення – її не переніс цього Конституційний суд, правда? Там є і обмеження свободи, і кримінальна відповідальність, і втрата посади. Ну, це теж серйозні аргументи, щоб адекватна людина цього не робив, тому що можна отримати реальний термін і відправитися в місця не настільки віддалені. Якщо людина готова брати хабарі і готовий займатися корупцією, ви йому зарплату в мільйон гривень поставте “.

Як повідомлялося раніше, приблизно чверть українських роботодавців мають намір переглянути зарплати своїх співробітників у 2021 році в бік збільшення винагороди.

Борги по комуналці в Україні будуть в прямому сенсі вибивати, якщо депутати приймуть скандальний законопроект, зареєстрований головою профільного комітету з питань соціальної політики Галиною Третьякової.

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...