Який вітамін врятує при коронавірусі: вчений дав відповідь

Який вітамін врятує при коронавірусі: вчений дав відповідь
Автор Желізняк Олександр в Коронавірус/Новини

При COVID-19 важливо приймати вітаміни, – про це говорять у Національній академії наук України.

Так, в інтерв’ю РБК-Україна академік Національної академії наук України Сергій Комісаренко повідомив, що при коронавірусній інфекції людині важливо приймати вітаміни D, E і С.

Особливо важливий вітамін D. Вчений говорить, що його застосовують як профілактику багатьох інфекційних захворювань, при лікуванні злоякісних пухлин, а також при туберкульозі:

“Уже доведено численними дослідженнями, що люди з важким перебігом COVID-19, а також ті, хто загинув, були з групи хворих з дефіцитом вітаміну D”.

Комісаренко підкреслив, що в разі інфекції потрібно приймати великі дози вітаміну D: 10-20 тисяч МО (концентрація вітаміну визначається в міжнародних одиницях) на добу, перші 2-3 діб, потім можливі багатоденні перерви.

“Великі дози вітаміну D, як вважається, підтримують імунітет людини, але, напевно, не тільки”, – зазначив Комісаренко.

Як повідомлялося раніше, переважна більшість (81%) українців через пандемію COVID-19 зустрінуть Новий рік вдома, в колі сім’ї. При цьому майже кожен десятий сподівається провести свято в гостях у друзів або родичів.

COVID-19 в Україні йде на спад з кількох причин: поведінка самого вірусу і поведінку людей.

Вчені з Британського центру контролю і запобігання захворюванням назвали 5 рідкісних, але небезпечних, симптому COVID-19, поява яких вимагає негайного звернення до лікаря.

Джерело: Народна Правда