Підвищення тарифів на електроенергію: як заощадити на платіжках

Підвищення тарифів на електроенергію: як заощадити на платіжках
Автор Романова Марі в Економічна правда/Новини

Кабінет міністрів скасував пільговий тариф 90 коп./КВт⋅ч на перші 100 кВт⋅ч для побутових споживачів з 1 січня 2021 року – все кіловати, починаючи з першого використаного, коштуватимуть по 1,68 гривні. У Міністерстві соціальної політики кажуть, що скасування пільгового тарифу не позначиться на нинішніх одержувачах субсидій. У відомстві також додали, що ті, хто не отримує субсидію, але зіткнеться з труднощами при оплаті нових рахунків, зможе звернутися за допомогою.

У міністерстві підкреслюють, домогосподарства, які раніше не користувалися субсидіями, можуть звернутися за оформленням субсидії. Зробити це можна:

Loading...
  • дистанційно через веб-сайт;
  • заповнивши заяву і декларацію і відправивши її поштою до органу соціального захисту населення.

Також повідомляється, що для 3,1 млн субсідіантов зростання сум у платіжках покриється збільшеним розміром субсидії.

Ще 1,8 млн сімей користуються пільгами при оплаті ЖКП і мають знижку від 25 до 100% – в залежності від категорії пільговика.

Як повідомлялося раніше, українські мобільні оператори радикально збільшують тарифні плани на пакети своїх послуг з 1 січня 2021 року.

Сигарети в Україні в 2021 році можуть подорожчати на 8-12 грн. Більше платити доведеться і любителям IQOS. Також депутати можуть заборонити продаж сигарет з ароматизаторами, продаж тютюнових виробів особам до 21 року.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...