“Працюватиму над цим”: Кулеба чекає, що російський президент покається перед Україною

”Працюватиму над цим”: Кулеба чекає, що російський президент покається перед Україною
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Новий етап у відносинах між Росією і Україною настане тільки тоді, коли президент Росії покається за злочини проти України.

Таку заяву в інтерв’ю газеті “День” зробив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.

Loading...

Дипломат назвав Росію травмою для України, тому що з нею пов’язаний найгірший історичний досвід за часів незалежності.

За словами Кулеби, основна мета українських дипломатів – завершити війну з Росією і повернути мир на всі території нашої держави. Причому в рішенні цього питання Україна повинна займати лідерську позицію. Але навіть після припинення війни, Україна повинна зрозуміти, як жити далі з таким сусідом:

“Ми можемо нескінченно “мочити” один одного, це відповідає українським політичним і громадським традиціям, але виграє від цього не Україна. Виграє від цього “мочилова” і погоні один за одним тільки Росія”.

Дипломат також згадав свої ранні слова про те, що російський президент схилить голову перед монументом героям АТО або ООС. Кулеба підкреслив, що не називав імені президента:

“Я не жартував і не  “тролів” росіян, коли сказав, що буду працювати над цим … тому я дуже прошу не іронізувати над такими речами … Президент Росії, який покається за злочини його держави проти України, відкриє нову сторінку взаємин між нашими країнами “.

Відзначимо, в цьому ж інтерв’ю Дмитро Кулеба заявив , що тема вакцини проти коронавірусу є класичним прикладом гібридних можливостей дипломатії, і ситуація з російським «Спутником V» є гібридною зброєю Росії проти України.

Також повідомлялося про те, що закон про продовження особливого статусу Донбасу вступив в силу. Статус буде діяти до кінця 2021 року.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...