Українка розповіла про нетипові симптоми повторного COVID-19

Українка розповіла про нетипові симптоми повторного COVID-19
Автор Желізняк Олександр в Коронавірус/Новини

Львів’янка Наталія Чирич розповіла про незвичайні симптоми повторного зараження коронавірусною інфекцією COVID-19. Так під час повторного зараження у хворої проявилися сильні болі в спині і голові, почалася втрата зору і зниження артеріального тиску.

Як повідомляється, 44-річна жінка двічі підхопила коронавірус, незважаючи на вжиті заходи безпеки, передає Тvoemisto.tv. Вперше мешканка Львова перенесла COVID-19 в серпні в легкій формі.

Влітку Чирич спілкувалася з великою кількістю людей через підбор персоналу, намагалася дотримуватися дистанції, носила маску, але все одно не убереглася.

“П’ять днів горло боліло так, що здавалося, це ангіна, хоча ані підвищеної температури, ані інших ознак не було. Аналіз крові показав незначні відхилення від норми”, – розповіла вона.

На ПЛР жінку не направили, оскільки по протоколу для цього повинен бути перелік певних симптомів, а їх у пацієнтки не було.

Тест на наявність антитіл, імуноглобуліни М і G показав наявність антитіл до COVID-19.

Повторно львів’янка підхопила інфекцію від чоловіка. У того протягом трьох днів була висока температура, ПЛР-тест дав позитивний результат. Після повторного зараження у хворої почалися сильні болі в спині і голові, іноді нестерпні до того, що доводилося пити і колоти знеболюючі препарати.

При прослуховуванні лікар зазначила у пацієнтки утруднене дихання, призначила ПЛР-тест. Той підтвердив COVID-19.

Згодом у жінки погіршився зір, а в перші дні сильно знижувався артеріальний тиск, боліли очі, були закладені ніс і вуха, шуміло в голові. При цьому температура тіла залишалася нормальною.

Як ми вже розповідали раніше, гостра фаза поширення коронавірусної інфекції COVID-19 може тривати як мінімум до кінця 2021 року.

Тим часом, вакцина від COVID-19 може дати людині імунітет на кілька років, а наявність антитіл до збудника робить ризик повторного зараження зовсім незначним.

Джерело: Народна Правда