“Хвороба суспільства”: нардеп Скороход зробила скандальну заяву про георгіївську стрічку

”Хвороба суспільства”: нардеп Скороход зробила скандальну заяву про георгіївську стрічку
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Народний депутат Ганна Скороход (в минулому “Слуга народу”, а зараз група “За майбутнє”) вважає заборону на використання георгіївської стрічки в Україні безпідставною. На її думку, ця стрічка символізує перемогу.

Так в ефірі каналу “НАШ” вона прокоментувала випадок у Львові, де копи затримали 19-річного хлопця за носіння шапки з радянською символікою.

Loading...

Скороход заявила, що українці відрізняються своєю психологією: все руйнують, але при цьому нічого нового не будують. Боротьбу з комунізмом депутат назвала маразмом.

“А то, що було побудовано за часів Радянського Союзу ми досі здаємо на металобрухт і заробляємо на цьому гроші. Чи не маразм це”, – каже Скороход.

“Такі випадки, які ми спостерігаємо у Львові, це хвороба суспільства, запалення мозку частини суспільства, яке ми маємо завдяки державній політиці в останні роки”, – додала вона.

Вона також підкреслила, що у кожного своя історія, і кожен повинен “писати, чистити її під себе”.

“У мене прадід дійшов до Берліна. Для нього георгіївська стрічка – це символ перемоги. Чому мені якийсь недалекий людина повинна вказувати, що це символ зла? На якій підставі?”, – обурилася Скороход.

Напередодні в Києві, в аеропорту Бориспіль прикордонники не пропустили в країну двох іноземних громадян, один з яких подорожував з георгіївською стрічкою.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...