“Нафтогаз” скасовує низький тариф на газ: подробиці

”Нафтогаз” скасовує низький тариф на газ: подробиці
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини

«Нафтогаз України» з 1 січня 2021 призупиняє можливість підключення тарифного плану «Річний» для нових клієнтів.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Там зокрема підкреслили, що всі споживачі, які вже використовують тарифний план «Річний», продовжать  платити за газ за ціною, яка була зафіксована в момент підключення.

Клієнти, які подали чи встигнуть подати заявку до кінця року на приєднання до тарифного плану «Річний», можуть замовити перехід на тарифний план онлайн до 31 січня 2021 року – зробити це можна у власному кабінеті на my.gas.ua.

“Оскільки половина опалювального сезону вже позаду, компанія отримує значно менше заявок на приєднання до тарифного плану «Річний». З огляду на це ГК «Нафтогаз України» вирішила призупинити нові підключення на умовах тарифного плану “Річний”, – додали в компанії.

Як раніше повідомляли ЗМІ, в Україні з січня 2021 року за газ доведеться більше платити – в середньому на 17,5-19,3% більше. Суми в платіжках можуть вирости від 10 (якщо користуватися тільки газовою плитою) до понад 300 гривень (якщо опалювати приміщення блакитним паливом).

Як повідомлялося раніше, Кабінет міністрів скасував пільговий тариф 90 коп./КВт⋅ч на перші 100 кВт⋅ч для побутових споживачів з 1 січня 2021 року – все кіловати, починаючи з першого використаного, коштуватимуть по 1,68 гривні. У Міністерстві соціальної політики кажуть, що скасування пільгового тарифу не позначиться на нинішніх одержувачах субсидій. У відомстві також додали, що ті, хто не отримує субсидію, але зіткнеться з труднощами при оплаті нових рахунків, зможе звернутися за допомогою.ою.

Джерело: Народна Правда