Росія поставила на Донбас танки і боєприпаси

Росія поставила на Донбас танки і боєприпаси
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Росія поставила на окупований Донбас танки, боєприпаси і паливо.

Таку заяву в інтерв’ю “Обозревателю” зробив Головнокомандувач ЗСУ генерал-полковник Руслан Хомчак.

За його словами, зараз Росія поставляє на окуповану територію озброєння, боєприпаси, паливо: “Ось тільки вчора (25 грудня – ред.) мені доповідали: три танка з Росії заїхали. Можливо, там їх ремонтували, або ще щось, але факт є факт . Всі поставляється з Росії, звідти ж і управляється “.

Також, додав Хомчак, Росія використовує безпілотні літальні апарати для введення війни на Донбасі.

“У 2014 році, коли почалася війна, у нас БПЛА взагалі не було, а у російської армії – повно. Наприклад, в тих боях, в яких я брав участь, над нами постійно зависали їх безпілотники. Ми їх не бачили, тому що неозброєним оком це важко, але чули. Вони висіли, наводили артилерію, проводили розвідку і “ставили” РЕБ (Радіоелектронна боротьба) “, – зазначив він.

Раніше віце-прем’єр-міністр, міністр реінтеграції Олексій Резніков повідомив , що паспорти Російської Федерації на окупованій території Донецької та Луганської областей примусово отримали близько 300 тисяч громадян України, а в Криму йдеться про 2 мільйони.

Резніков також повідомив , що введення миротворців на окупований Донбас може стати одним з варіантів реалізації мінських угод. При цьому мандат такої місії повинен бути узгоджений сторонами переговорів.

 

Джерело: Народна Правда