У Кабміні підтримали подвійне громадянство для українців, але не з Росією

У Кабміні підтримали подвійне громадянство для українців, але не з Росією
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба виступає “за” надання українцям подвійного громадянства , але не з країною-агресором Росією.

Про це Кулеба заявив в інтерв’ю “ТСН”.

Loading...

На думку міністра, подвійне громадянство дозволить зберегти зв’язок з мільйонами українців, які виїхали і почали нове життя за кордоном:

“Якщо ми вже не можемо утримати їх географічно в Україні, давайте тоді утримаємо їх ментально і юридично в нашому українському просторі. Безумовно, мова не може йти ні про яке подвійне громадянство з державою-агресором. Це табу. Це закрита тема”.

Глава МЗС додав, що для отримання подвійного громадянства повинні бути серйозні фільтри, щоб виключити маніпуляції:

“Питання подвійного громадянства – це питання збереження української ідентичності в світі і використання можливостей закордонних українців для розвитку України. Якщо ми цього не зробимо, то втратимо всіх цих людей, цей потенціал”.

Раніше віце-прем’єр-міністр, міністр реінтеграції Олексій Резніков повідомив , що паспорти Російської Федерації на окупованій території Донецької та Луганської областей примусово отримали близько 300 тисяч громадян України, а в Криму йдеться про 2 мільйони.

Ірина Геращенко заявила , що законопроект про подвійне громадянство фактично легалізує російські паспорти на окупованих територіях Донбасу.

 

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...