У Швейцарії пацієнт будинку для літніх людей помер після щеплення від COVID-19

У Швейцарії пацієнт будинку для літніх людей помер після щеплення від COVID-19
Автор Марія Петренко в Закордонна правда/Коронавірус/Новини

У Швейцарії, в кантоні Люцерн помер пацієнт будинку престарілих після щеплення від коронавірусної інфекції COVID-19 препаратом Pfizer\BioNTech.

Loading...

У свою чергу, місцева влада стверджує, що на даний момент немає доказів того, що “смерть пов’язана з вакцинацією”, передає ТАСС.

Чоловіка вакцинували 24 грудня у Люцерні в установі для осіб, які страждають деменцією. Він помер через п’ять днів після вакцинації.

На даний час обставини смерті пацієнта все ще встановлюються.

Нагадаємо, компанія з вакцинації в Швейцарії розпочалася 23 грудня. Людей вакцинують препаратом виробництва Pfizer і BioNTech, який був раніше схвалений до застосування швейцарським агентством з терапевтичної продукції Swissmedic.

Країна з населенням 8,6 мільйона осіб замовила у виробників більше 15 мільйонів доз трьох різних вакцин.

Раніше, в Ізраїлі ще одна людина померла після COVID-вакцинації. 88-літній чоловік отримав першу дозу вакцини за кілька годин до смерті.

Як ми вже розповідали раніше, Міністерство охорони здоров’я України закупить 1 мільйон 913 доз вакцини проти COVID-19 в Китаї.

Також стало відомо, в Україні може початися перший етап масової вакцинації від коронавірусної інфекції COVID-19 вже в лютому.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...