Українці зустрінуть Новий рік на карантині: що і як працюватиме

Українці зустрінуть Новий рік на карантині: що і як працюватиме
Автор Желізняк Олександр в Карантин в Україні/Коронавірус/Новини

Новий рік-2021 українці зустрінуть в умовах пандемії COVID-19. Нагадаємо, продовжує діяти масковий режим, треба дотримуватися дистанції, а з 8 по 24 січня в країні діятиме локдаун .

Детально про обмеження.

Уряд дозволив закладам харчування працювати до 7 ранку в ніч з 31 грудня на 1 січня. Раніше їм дозволили працювати тільки до першої години ночі в новорічну ніч через карантинні обмеження. Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов пояснював , що робота ресторанів до ранку в новорічну ніч не вплине на зростання кількості хворих коронавірусноюінфекцією COVID-19.

При цьому в кафе і ресторанах діють карантинні обмеження: не більше 4 повнолітніх за одним столом.

Одночасно з цим в Україні заборонили проведення святкових банкетів, публічних заходів, майстер-класів в закладах громадського харчування.

Громадський транспорт продовжить роботу і під час карантину – діятимуть обмеження щодо кількості пасажирів: не більше кількості сидячих місць. Потяги та літаки також продовжать здійснювати внутрішні та міжнародні рейси. Роботу наземного транспорту, метро та фунікулера продовжать на дві години на новорічну ніч.

Окремо в Міністерстві охорони здоров’я закликають українців обмежувати кількість гостей будинку, уникати рукостискань і обіймів, обмежити перебування осіб в місцях, де готують їжу.

Як працюватимуть банки і пошта на новорічні свята.

Як повідомлялося раніше, під час дії локдауна в Україні в січні торговельним мережам дозволять продавати продукти харчування тільки за умови, що не менше 60% їх площі будуть призначені для торгівлі продуктами.

В Офісі великих платників податків ДПС повідомили , доведеться українцям повертати карантинні виплати в 8 тисяч гривень.

 

Джерело: Народна Правда