Епідеміолог назвала небезпечну особливість “британського” штаму COVID-19

Епідеміолог назвала небезпечну особливість “британського” штаму COVID-19
Автор Марія Петренко в Новини/Правда про здоров'я/Соціальна правда

Британський мутований штам коронавірусної інфекції COVID-19, особливо заразний для дітей і підлітків у віці до 19 років, що робить його більш небезпечним, ніж “класична” версія коронавірусу.

Loading...

Таку думку озвучила епідеміолог з Лондонського університету королеви Марії Дипти Гурдасані в своєму мікроблозі в Twitter.

Так, у зв’язку з підвищеною заразністю серед дітей цей вид коронавірусу також, швидше за все буде швидше переходити до дорослих, що в свою чергу прискорить поширення захворювання і зростання кількості смертей.

За словами вченого, вже зараз ситуація “тривожна на багатьох рівнях” і потрібно негайно діяти, щоб не допустити ще більшого поширення цього штаму.

“Всі факти говорять про те, що нам потрібно терміново діяти, щоб обмежити поширення вірусу по всій Великобританії … Нам потрібно закрити школи, поки ми не зможемо зробити їх безпечними та запобігти подальшій передачі вірусу”, – вважає вона.

Як ми вже розповідали раніше, в Україні різко знизилася кількість госпіталізованих з коронавірусної інфекцією COVID-19, так за останні п’ять тижнів кількість госпіталізацій скоротилося з 29 тисяч до 22 802.

А також, в Україні може з’явитися реєстр осіб, яким зробили щеплення від COVID-19.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...