Локдаун в Україні: як і за що будуть штрафувати з 8 січня

Локдаун в Україні: як і за що будуть штрафувати з 8 січня
Автор Марія Петренко в Карантин в Україні/Новини/Соціальна правда

Новий локдаун в Україні починається з 8 січня 2021 року. Правоохоронці нагадали, як будуть діяти в разі виявлення порушень в дотриманні карантинних обмежень.

Loading...

Подробиці повідомила прес-офіцер Нацполіціі України Мар’яна Рева, передає “Україна 24”.

“Поліція діятиме виключно в рамках своїх повноважень, які визначені Адміністративним, а в деяких випадках Кримінальним кодексом. Якщо ми говоримо про адміністративну відповідальність за порушення правил щодо карантину, то вона передбачена статтею 144 пунктом 3, там чітко прописано, що передбачається покарання у вигляді штрафу. І окремо недавно, 21 листопада, вступили в силу нові норми про неносіння масок у громадських місцях і транспорті. За це діють окремі штрафи в розмірі 170 – 255 грн”, – сказала вона.

Однак, правоохоронці не буде виписувати штраф одразу.

“В першу чергу ми будемо проводити превентивну роботу, будемо пояснювати людям. І тільки в разі, якщо людина агресивно реагує або відмовляється виконувати положення, які прописані в законодавстві, – вже тоді будуть діяти методами санкцій”, – сказала вона.

Нагадаємо, локдаун в Україні вводиться з 8 по 24 січня 2021 року.

Як ми вже розповідали раніше, на період дії локдауна заклади громадського харчування зможуть працювати тільки на доставку і на винос. При цьому громадський транспорт продовжить працювати без змін.

Тим часом, міністерство охорони здоров’я оновило список країн за рівнем поширення COVID-19. У червоній зоні опинилися 49 держав.

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...