Сніжана Єгорова оскандалилася заявою про захист російської мови – відео

Сніжана Єгорова оскандалилася заявою про захист російської мови – відео
Автор Желізняк Олександр в Новини

Українська телеведуча Сніжана Єгорова, зробила скандальну заяву, заявивши, що в Україні “дресирують” російськомовних людей, а саму мову начебто намагаються “забити камінням”.

Єгорова стверджує, що буде захищати право людей розмовляти в Україні російською, тому що вони мають право спілкуватися тією мовою, якою спілкувалися зі своїми матерями, заявила вона в ефірі телеканалу ZIK.

“Саме зараз намагаються російську мову забити камінням. Я захищаю право людей бути собою і говорити на тій мові, на якій з тобою говорила мати, яка тебе любила, співала тобі колискову … У дуже багатьох людей вже немає мами, немає тата. Але ці люди вже ніколи не приймуть того примусу, тому що ми – люди, а не собаки, і нас не повинні дресирувати, ми повинні один одного розуміти тією мовою, якою розмовляє наша душа”, – заявила телеведуча.

Артистка нагадала, що багато хто з тих, хто критикує російську мову, самі навчалися на ній за часів СРСР. При цьому вона зазначила, що всі читали Олександра Пушкіна і Євгенія Онєгіна російською, назвавши останнього “автором”.

“Мова повинна бути мовою любові. Якщо ти любиш людей, якщо ти любиш землю, хочеш віддати щось, то неважливо, якою мовою ти говориш. Тому що люди відчувають цей поштовх, вони відчувають атмосферу. А коли люди, нібито красиві, впевнені в собі, які отримали всі в своєму житті саме завдяки іншій країні, в якій вони навчалися безкоштовно, в якій вони здобували вищу освіту, в якій вони читали Пушкіна, Онєгіна і всіх таких інших авторів, які є частиною нашої свідомості, вони зараз намагаються самі себе загнати в глухий кут для того, щоб сказати нам, що ми повинні піти за ними”, – підсумувала Єгорова.

Як ми вже розповідали раніше, секретар РНБО Олексій Данилов заявив, що російська мова ні в якому разі не стане другою державною в Україні.

Тим часом, запорізький окружний адміністративний суд визнав протиправним рішення Запорізької міської ради, яке прийняли ще в 2006 році і яке надавало російській мові статус регіональної.

Джерело: Народна Правда