Українці не хочуть вакцинуватися від коронавірусу: причини

Українці не хочуть вакцинуватися від коронавірусу: причини
Автор Романова Марі в Коронавірус/Новини

Незважаючи на високі показники захворюваності на COVID-19, українці як і раніше не бажають вакцинуватися.

Loading...

Таку заяву вінтерв’ю РБК-Україна зробив генеральний директор Київського міжнародного інституту соціології Володимир Паніотто.

За його словами, українці продовжують негативно ставитися до вакцинації. Нагадаємо, в серпні 2020 року 42% українців негативно ставилися до щеплень, і зараз цифра не змінилася:

“У дослідженні, яке ми проводили в серпні, 42% населення негативно ставилася до вакцинації. А тоді рівень захворюваності був у вісім разів менше, ніж зараз. Тоді щодня фіксували не менше 1,5 тисячі нових випадків, тоді як сьогодні – приблизно по 12 тисяч. Так ось, за цей час люди набагато більше хворіють, а зараз ті ж 42% проти вакцинації “.

Одночасно з цим, третина опитаних продовжують вважати, що коронавірус – це політика, його не існує і що він нічим не відрізняється від інших вірусів.

Серед аргументів проти вакцинації є і раціональні думки – люди не вірять, що за такий короткий час можна зробити безпечну і ефективну вакцину.

“Ще частина – на мій погляд, тому, що ми взагалі живемо в епоху постправди. Інтернет, крім багатьох позитивних сторін, дає майданчик різних вірувань – в таємний уряд, в сіонських мудреців”, – додав гендиректор КМІС.

Раніше головний санітарний лікар країни Віктор Ляшко заявив, що Україні в повному обсязі повернуть гроші , якщо китайська вакцина компанії Sinovac Biotech, на поставку якої Україна уклала контракт, не пройде фінальну стадію клінічних випробувань.

Чеські лікарні чекають на створення централізованого реєстру громадян (ISIN), яким було зроблено щеплення від коронавируса згідно з методологією Міністерства охорони здоров’я.

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...