Вбивство Шеремета: в МВС заявили про нові докази причетності підозрюваних

Вбивство Шеремета: в МВС заявили про нові докази причетності підозрюваних
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

У справі про вбивство журналіста Павла Шеремета з’явилися нові докази, які нібито підтверджують версію слідства про причетність підозрюваних військового Андрія Антоненка, волонтера Юлії Кузьменко і військової медсестри Яни Дугар.

Таку заяву зробив представник Міністерства внутрішніх справ України Андрій Шевченко, передає BBC.

“Інформація підтверджує основну версію слідства, що наші обвинувачені діяли не самостійно, а виконували певний злочинний задум певних невстановлених осіб”, – стверджує Шевченко.

Також на його думку, на даний момент немає ніяких підстав для звільнення підозрюваних.

“В обвинувальному акті чітко вказано, що їх дії були викликані іншими невстановленими особами. Безпосередньо на розгляд в суді це навряд чи вплине, тому що обвинуваченим інкримінується саме участь у виконанні цього злочину”, – сказали в МВС.

При цьому адвокати підозрюваних Дмитро Круговий, Віталій Галенченко і Станіслав Кулик вважають, що нова інформація змінює всю справу.

“У випадку, якщо інформація підтвердиться, це повністю руйнує божевільну версію сторони обвинувачення про невідомих осіб, які при обранні виконавців з низькими моральними якостями зосередилися на волонтерах і військових”, – вважають адвокати.

Нагадаємо, журналіст Шеремет загинув 20 липня 2016 року в Києві в результаті підриву автомобіля.

Як ми вже розповідали раніше, секретні служби Білорусі за наказом президента Олександра Лукашенка обговорювали можливість вбивства журналіста Павла Шеремета.

Тим часом, київський апеляційний суд залишив в силі запобіжний захід у вигляді утримання під вартою для Андрія Антоненка.

Джерело: Народна Правда