Вбивство Шеремета обговорювали спецслужби Білорусі: з’явилися докази

Вбивство Шеремета обговорювали спецслужби Білорусі: з’явилися докази
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Секретні служби Білорусі за наказом президента Олександра Лукашенко обговорювали можливість вбивства журналіста Павла Шеремета .

Про це йдеться в матеріалі EUObserver. Видання опублікувало запис аудіо, надану колишнім співробітником спецзагону МВС “Алмаз” Ігорем Макаром владі ЄС для проведення розслідування. Запис датована 2012 роком.

Loading...

На записі Юрій Зайцев (на той момент глава КДБ Білорусі) обговорює з двома співробітниками спецзагону “Алмаз” варіанти усунення колишніх співробітників спецслужб Білорусі, які стали опонентами режиму Лукашенка і тих, хто виїхав до Німеччини. Зокрема, повідомляється, що “президент чекає цих чітких заходів”, а методи “втопити, розстріляти” визнані неактуальними. На той момент було завдання спровокувати підрив або пожежа. Силовики обговорювали вбивство Олега Алкаєва, Володимира Бороданя і В’ячеслава Дудкіна.

Друге Різдво за ґратами. Фігуранти «справи Шеремета»: що змінилось за рік?

На записі згадується і Павло Шеремет.

“Зробимо ятати якусь і так далі, щоб цю щура … ні рук, ні ніг не зберуть. Все щоб було як натуральним чином, це не так впливає на свідомість людей”, – говорив на записи людина з голосом, дуже схожим на голос екс-глави КДБ.

Відзначимо, журналіст Шеремет загинув 20 липня 2016 року в Києві в результаті вибуху автомобіля. У причетності до його вбивства підозрюють Андрія Антоненко, Яну Дугар і Юлію Кузьменко.

Як повідомлялося раніше, Київський апеляційний суд залишив в силі запобіжний захід у вигляді утримання під вартою для Андрія Антоненко, який звинувачується у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета.

Як ми вже розповідали раніше, Шевченківський районний суд міста Києва відмовив в задоволенні клопотання сторони захисту про допит діючих і колишніх високопоставлених чиновників, а саме – президента, міністра внутрішніх справ і колишнього генпрокурора, у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета.

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...