Як достроково припинити самоізоляцію після повернення з-за кордону: інструкція

Як достроково припинити самоізоляцію після повернення з-за кордону: інструкція
Автор Романова Марі в Карантин в Україні/Коронавірус/Новини

У Центрі громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я розповіли, як достроково припинити самоізоляцію людям, які повернулися з новорічних подорожей з-за кордону.

Loading...

Відповідний пост опублікований на сторінці організації в Facebook.

У Центрі дають низку порад:

1. Зробіть ПЛР-тест  у верифікованій лабораторії України.

“Є визначений перелік лабораторій, які мають доступ до електронної системи Центру громадського здоров’я. Лабораторії, яких немає в переліку, не мають доступу до системи, а отже не можуть внести результати дослідження для зняття самоізоляції через додаток «Дій вдома», – додали в Центрі.

2. Дані про негативний результат вносить лабораторія самостійно. Відзначимо, будь-які відомості про негативний результат ПЛР-тестування, спрямовані на пошту, повідомленням в соцмережах і т.д. не приймають. Результат дослідження лабораторія зобов’язана внести в електронну базу даних.

Важливо: номер телефону повинен відповідати номеру, для якого включений додаток «Дій вдома», і повинен бути записаний в правильному форматі, усі поля форми повинні бути заповнені. Одна людина = один номер телефону (допускається іноземний номер).

Як достроково припинити самоізоляцію людям, що повертаються з новорічних подорожей з-за кордону 1⃣ Зробіть ПЛР-тест у…

Опубликовано Центр громадського здоров’я України Воскресенье, 3 января 2021 г.

Як повідомлялося раніше, показник захворюваності COVID-19 в Україні становить 281,6 на 100 тисяч населення – більш ніж в 7 разів вище норми (40 випадків захворювання).

Міністерство охорони здоров’я оновило список країн за рівнем поширення COVID-19. У червоній зоні опинилися 49 держав.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...