Жителям Шотландії заборонили виходити з дому через COVID-19

Жителям Шотландії заборонили виходити з дому через COVID-19
Автор Марія Петренко в Закордонна правда/Коронавірус/Новини

У Шотландії оголосили про введення жорстких обмежувальних карантинних заходів через пандемію COVID-19, які вступлять в силу з 5 січня.

Loading...

Таку заяву зробила перший міністр Шотландії Нікола Стерджен, передає ITV. Обмеження вводять, щоб уникнути перевантаження системи охорони здоров’я країни.

Так, громадянам обмежать переміщення, о крім випадків крайньої необхідності, пов’язаних з виконанням професійних обов’язків. Також орієнтовно до початку лютого будуть закриті навчальні заклади.

За словами міністра, новий карантин буде схожий на березневий.

“Дуже важливо обмежити взаємодію між різними домогосподарствами, щоб зупинити поширення вірусу і повернути ситуацію під контроль, одночасно проводячи вакцинацію якомога більшого числа людей”, – зазначила перший міністр.

Рішення про введення нового локдауну пов’язано з тим, що в неділю, 3 січня, ще 1905 тестів на COVID-19 в Шотландії показали позитивний результат, що склало 15% від загальної кількості проведених тестів.

Жителям Шотландії заборонили виходити з дому через COVID-19

Як ми вже розповідали раніше, коронавірус SARS-CoV-2 може вражати не тільки легкі, але і мозок з серцем, тому COVID-19 часом провокує нетипові симптоми: безсоння, сильну пітливість, дратівливість.

Тим часом, в Україні різко знизилася кількість госпіталізованих з коронавирусной інфекцією COVID-19, так за останні п’ять тижнів кількість госпіталізацій скоротилося з 29 тисяч до 22 802.

Джерело: Народна Правда
загрузка...